Kraby
Niedawno pytałyśmy Was, jak lubicie odpoczywać. Góry, morze, zacisze domowe… Każdy odpoczywa na swój własny sposób. My bardzo lubimy morze. Niedawno nawet, podczas spaceru, na brzegu znalazłyśmy… kraby. I właśnie je Wam prezentujemy…
Kurczak- zabawa zręcznościowa
Akuku…. a raczej Akoko….:D dzisiaj będzie krótko, zwięźle i na temat;) Taki oto przyszedł nam do głowy pomysł;) skoro idą Wielkanocne Święta trzeba się do nich jakoś przygotować prawda?:P No więc…my przygotowujemy się…

